Takoni
Stokvis Tapes
VIA
21 lipca br w fabryce w Eisenach rozpoczęto seryjną produkcję hybrydowej wersji Opla Grandland X plug-in z napędem na przednią oś.

Rozpoczęcie wytwarzania hybrydy plug-in w zakładzie we wschodnich Niemczech nastąpiło 11 miesiący po zjechaniu pierwszych egzemplarzy "klasycznego" Grandlanda X i 4 miesiące od Grandlanda X Hybrid4.

- Dzisiaj jest nie tylko kolejny wspaniały dzień dla naszego zakładu w Eisenach - dzisiaj jest również kolejny krok w naszym procesie elektryfikacji. Grandland X Hybrid spodoba się klientom, którzy chcą korzyści oferowanych przez zelektryfikowany SUV, ale niekoniecznie potrzebują napędu na cztery koła. Biorąc pod uwagę obecne zachęty dla modeli zelektryfikowanych w wielu krajach europejskich, jesteśmy głęboko przekonani, że Grandland X Hybrid okaże się niezwykle popularny i odegra znaczącą rolę w redukcji emisji CO2 - powiedział dyrektor generalny Opla, Michael Lohscheller.

Opel Grandland X Hybrid i Hybrid4 są produkowane na tej samej linii produkcyjnej, co wersja z silnikami konwencjonalnymi. Zwiększa to wydajność, jednocześnie zmniejszając złożoność procesu. Pozwala to zakładowi lepiej reagować na zapotrzebowanie klientów.
0
Udostępniono
baza dostawcow
Automotive CEE Day 2024

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

T.ERRE POLSKA Sp. z o.o.
ANT Solutions Sp. z o.o.
Nifco Poland Sp. z o.o.
HQ Plastics
Lubricant Polska Sp. z o.o.
Shapers’ Polska Sp. z o.o.