Stokvis Tapes
VIA
Aalberts
Hi Poland! Let’s hi-tech together !! Powitajmy wspólnie technologie przyszłości i pracujmy razem na lepsze jutro.

To hasło przewodnie kampanii rekrutacyjnej prowadzonej obecnie przez koreańskiego giganta, który wchodzi właśnie na rynek śląski. Z uwagi na innowacyjny produkt i nowoczesne technologie stosowane w procesie produkcji, warto się przyjżeć nieco bliżej temu pracodawcy.

SK hi-tech battery materials Poland jest częścią SK Group, jednej z największych firm w Korei Południowej.

SK jako pierwsza w Korei i trzecia na świecie, opracowała „LiBS” - separator do akumulatorów litowo-jonowych, kluczowy składnik akumulatorów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i zaawansowanych technologii SK dostarcza klientom zróżnicowane i niestandardowe rozwiązania. Celem SK jest zostanie czołowym producentem LiBS, poprzez zwiększenie konkurencyjności w obecnej działalności.

Aby osiągnąć ten cel oraz zwiększyć ekspansję na rynki europejskie, w Dąbrowie Górniczej powstaje nowa fabryka separatorów. Zatrudnienie w naszej fabryce znajdzie minimum 350 osób. Zakład ma być w pełni gotowy w kwietniu 2021 roku, a w IV kwartale 2021 roku mają rozpocząć prace pierwsze linie produkcyjne.

Separatory, które będą produkowane w powstającym zakładzie mają zastosowanie w bateriach do smartfonów, laptopów, tabletów czy aut elektrycznych.

Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne stosowane w separatorach produkowanych przez firmę SK gwarantują wysoką jakość produktu, co przekłada się tym samym na wytrzymałość baterii, w których są one stosowane.
poster1SK rozpoczęło obecnie I fazę rekrutacji na stanowiska produkcyjne. Poszukuje również specjalistów oraz inżynierów, którzy będą wspierać wewnętrzne działy firmy.

Pracownicy SK tworzą wspólnie „zwycięską kulturę” w celu przezwyciężenia kryzysów i zapewnienia możliwości dalszego rozwoju firmy.

Jeśli jesteś osobą nastawioną na osiągnięcie celów, respektujących wartości firmy i chce się rozwijać zawodowo, to dołącz do SK!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną SK.

Szczegóły dotyczące firmy oraz aktualną ofertę rekrutacyjną znajdziecie na:


Czy chcesz dołączyć do światowego lidera produkcji separatorów LiBS i CCS?

Chcesz pracować z nową technologią, w branży przyjaznej dla środowiska?

Chcesz stworzyć produkt wspierający technologię przyszłości?

Jeśli odpowiedź brzmi „TAK”- aplikuj do frrmy SK

poster3
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

CVGS Sp. z o.o. Sp. k.
Seifert Polska Sp. z o.o.
HMT HELDENER METALLTECHNIK POLSKA Sp. o.o. & CO Sp. komandytowa
AGTOS Polska Sp. z o.o.
Shot Blasting Sp. z o.o.
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.