Takoni
Stokvis Tapes
VIA
Galvanopartners
Produkcja nowego C5 Aircross, który oficjalnie zadebiutował w styczniu br., została uruchomiona w kwietniu br. w zakładzie w Rennes (Francja) i nabiera szybko tempa przed planowanym na czerwiec rozpoczęciem dostaw nowego modelu do salonów sprzedaży na terenie Europy.

C5 Aircross okazał się prawdziwym sukcesem od momentu zaprezentowania go w 2018 roku i od oficjalnej premiery, która miała miejsce w 2019 roku. C5 Aircross, oferowany obecnie na rynkach 85 krajów i sprzedany w 325 000 egzemplarzach, z czego 245 000 w Europie, wyróżnia się w bardzo konkurencyjnym segmencie kompaktowych SUV-ów nadzwyczajną przestronnością i modularnością wnętrza, a przede wszystkim niezrównanym poziomem komfortu.

Nowy Citroën C5 Aircross - wzorzec komfortu i moduIarności

Nowy C5 Aircross wyróżnia się potężniejszą i bardziej ekskluzywną sylwetką, która jednocześnie stanowi uosobienie nowoczesnego i dynamicznego stylu. Wzorcowy pod względem komfortu i modularności wnętrza SUV C5 Aircross jest dostępny w wersjach z napędem spalinowym lub hybrydowym typu plug-in. Wersje hybrydowe stanowią obecnie 41% całkowitego wolumenu sprzedaży.

Dzięki zawieszeniu Citroën Advanced Comfort®, nowym fotelom Citroën Advanced Comfort®, niezrównanej przestronności i modularności wnętrza oraz licznym technologiom wspomagania prowadzenia, takim jak Highway Driver Assist, każda podróż C5 Aircross staje się całkowicie bezstresowym i relaksującym doświadczeniem.

Dostępne wyłącznie w modelach Citroëna zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi® niweluje wszelkie nierówności drogi i zapewnia pasażerom niezrównany poziom komfortu podróżowania.

C5 Aircross jest jedynym modelem w segmencie SUV-ów dysponującym trzema tylnymi niezależnymi, przesuwanymi, odchylanymi i całkowicie składanymi fotelami. Wzorcowa modularność C5 Aircross łączy się z rekordową w tym segmencie pojemnością bagażnika: od 580 do 720 l w wersjach spalinowych lub od 460 do 600 l w wersji z napędem hybrydowym plug-in.

Zakład w Rennes

Zakład produkcyjny w Rennes, który niedawno świętował 60-lecie istnienia, jest mocno zakorzeniony w historii marki Citroën. W zakładzie, który rozpoczął działalność w 1961 roku od modelu Ami 6, produkowanych było wiele kultowych modeli Citroëna, takich jak GS, BX, XM, C5 czy C6, by wymienić tylko kilka spośród nich. Pierwsze egzemplarze C5 Aircross zeszły z linii montażowej w marcu 2018 roku, a uruchomienie produkcji modelu po restylingu dodatkowo zacieśniło więzy między zakładem a Citroënem.
0
Udostępniono
Siemens
MotoSolutions

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Lubricant Polska Sp. z o.o.
Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.
ZG Lighting Polska Sp. z o.o.
GATNER GROUP Sp. z o.o. CNC Sp.k.
Takoni Sp. z o.o.
LINEX Sp. z o.o.